Versenyeredmények

2018/2019-es tanév eredményei

időpont

Verseny

Eredmények

     

 2019.

május 10.

Alsós Területi Tanulmányi Verseny

Mágocs

 I. helyezés: Tanács Kinga 1. o. matematika, Sáfrány Boglárka 1. o. magyar nyelv, Pintér Nikoletta 3. o. matematika, Gáspár Emma 3. o. magyar nyelv
II. helyezés: Gáspár Emma 3. o. matematika
III. helyezés: Pintér Péter 4. o. matematika, Pintér Nikoletta 3. o. magyar nyelv
IV. helyezés: Nagy Márk 1. o. matematika, Banó Bence 2. o. matematika, Sárdi Nóra 3.o. magyar nyelv, Nagy Anna 3. o. magyar nyelv
VI. helyezés: Sáfrány Boglárka 1. o. matematika, Schőn Luca 1. o. magyar nyelv


Felkészítők: Csonka Gáborné, Adamkó Tamásné, Eckert Tamás, Szabó Krisztina

 2019.

május 2.

Tudásbajnokság

Megyei Döntő

Pécs

I. helyezés: Sáfrány Boglárka (1.o.) környezetismeret és Pintér Nikoletta (3.o.) matematika
II. helyezés: Sáfrány Boglárka (1.o.) matematika, Nagy Márk (1.o.) környezetismeret, Gáspár Emma (3.o.) környezetismeret
V. helyezés: Tanács Kinga (1.o.) matematika, Nidermayer Andrea (5.o.) természetismeret
VI. helyezés: Pintér Péter (4.o.) matematika
IX. helyezés: Nidermayer Andrea (5.o.) matematika, Kismarci Sándor (6.o.) matematika


Felkészítők: Csonka Gáborné, Szabó Krisztina, Kissné Bazsó Andrea, Pintérné Link Szilvia

 2019.

április 26.

„Indulj el egy úton…”

országos természetismereti és turisztikai vetélkedő

Seregélyes

 II. helyezés: 3-4. osztályos korcsoportban a FÜRGE ÜRGÉK: Gáspár Emma, Pintér Nikoletta, Laczkó Sándor, Pintér Péter

IV. helyezés: 7-8. osztályos korcsoportban a SZÚRÓS CSODABOGYÓK: Laczkó Vivien, Lukács Liza, Orsós Renátó, Tóth Márton

V. helyezés: Az 5-6. osztályos korcsoportban a FOLTOS SZALAMANDRÁK: Nidermayer Andrea, Banó Krisztián, Kismarci Sándor, Léder Krisztián

Felkészítők: Benkéné Ács Ágnes, Tornyi Csabáné

 2019.

április 25.

K&H Vigyázz, kész, pénz!

pénzügyi vetélkedő regionális középdöntő

III. helyezés: Balog Kíra, Kolovics Levente, Kismarci Sándor, Léder Krisztián, Orsós István

V. helyezés: Gáspár Emma, Nagy Anna, Pintér Nikoletta, Pintér Péter, Banó Krisztián

Felkészítők: Csonka Gáborné, Pintérné Link Szilvia

2019.

április 25.

Alapműveleti Matematikaverseny 2019

Baranya-Tolna megyei döntő

Bonyhád

 

II. helyezés: Pintér Péter 4. o.

III. helyezés: Banó Krisztián 4. o.

                             Szabó Gergely 5. o.

IV. helyezés: Laczkó Vivien 7. o.

V. helyezés: Laczkó Sándor 4. o.

Felkészítők: Benkéné Ács Ágnes, Pintérné Link Szilvia

 2019.

április 17.

Dombó Pál

tanulmányi verseny matematika

Dombóvár

 II. helyezés: Pintér Péter

III. helyezés: Pintér Nikoletta

V. helyezés: Gáspár Emma

Felkészítő: Csonka Gáborné

2019.

április 11.

Költészet Napi Szavalóverseny

Mindszentgodisa

I. helyezés: Banó Bence Szilárd (2.o.)

                           Sárdi Nóra (3.o.)

                           Laczkó Vivien (7.o.)

II. helyezés: Zomborszki Zalán László (1.o.)

                            Pintér Nikoletta (3.o.)

                            Banó Krisztián Máté (4.o.)

                            Léder Krisztián (6.o.)

III. helyezés: Sáfrány Boglárka (1.o.)

                             Gáspár Emma (3.o.)

                             Kismarci Sándor (6.o.)

Különdíj: Schőn Luca (1.o.)  Pintér Péter (4.o.)

Ignéczi Zsófia (6.o.)

Felkészítő pedagógusok: Adamkó Tamásné, Eckert Tamás, Szabó Krisztina, Benkéné Ács Ágnes, Kisvári Ágnes

 2019.

április 09.

Versmondóverseny

Csorba Győző Könyvtár Körbirodalom Gyermekkönyvtára

Pécs

 II. helyezés: Orsós József Renátó 8. o.

Felkészítő pedagógus: Kisvári Ágnes

 2019.

április 3.

Alapműveleti Matematikaverseny

megyei forduló

Mágocs


 4. évfolyam:

I. helyezés: Pintér Péter

II. helyezés: Banó Krisztián

V. helyezés: Laczkó Sándor

Felkészítő: Benkéné Ács Ágnes

5. évfolyam:

II. helyezés: Szabó Gergely

V. helyezés: Nidermayer Andrea

6. évfolyam:

II. helyezés: Kismarci Sándor

7. évfolyam:

II. helyezés: Laczkó Vivien

III. helyezés: Lukács Liza Dóra

8. évfolyam:

III. helyezés: Székely Kristóf

Felkészítő: Pintérné Link Szilvia

 2019. március 29.

27. Benedek Elek Regionális Mesemondóverseny

Pécs

 I. helyezés: Banó Krisztián 4. o.

III. helyezés: Nidermayer Andrea 5. o.

Kitűnően szerepelt: Sárdi Nóra 3. o. és Léder Krisztián 6. o.

Felkészítők: Benkéné Ács Ágnes, Tamásné Nagy Noémi, Szabó Krisztina, Kisvári Ágnes

2019. március 6.

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

megyei forduló

Pécs

 

II. helyezés: Pintér Nikoletta 3. o.

VIII. helyezés: Lukács Liza 7. o.

Középmezőnyben végzett: Gáspár Emma 3. o., Pintér Péter 4. o. Kismarci Sándor 6. o.

Felkészítő: Csonka Gáborné, Pintérné Link Szilvia

2019. március 2.

"Könyvvel Anyanyelvünkért" Alapítvány német nyelvű vers- és prózamondóverseny

Baranya-Tolna megye

Pécs

Kitűnően szerepelt:

Régert Árpád, Sáfrány Boglárka 1. o.

Banó Bence 2. o.

Miltner Mínea, Régert Róbert 3. o.

Banó Krisztián, Laczkó Sándor 4. o.

Lacza Vivien 5. o.

Felkészítő: Diószegi Antalné, Koszorus Alina

 2018. december 12.

V. "Szakmatúra" pályaismereti vetélkedő

Komló

 III. helyezés: Batizi Eszter, Lukács Liza, 7. o. Szerényi Anna, Piszker Ramóna, Czikla Dominik, Székely Kristóf 8. o.

Felkészítő: Nagyné Mayer Ágnes

 2018. november 21.

XI. Beás nyelvű vers- és mesemondóverseny 

Kaposvár

Arany minősítés: Orsós József Renátó 8. o.

Ezüst minősítés: Fodor Balázs 6. o.

Bronz minősítés: Kalányos Zsolt 6. o.

Felkészítő: Orsós Edit

 2018. november 19.

Glaub Nándorné Területi Mesemondóverseny 

Mágocs

I. helyezés: Laczkó Sándor 4. o.

II. helyezés: Banó Bence 2. o.

III. helyezés: Pintér Nikoletta 3. o. Banó Krisztián 4. o.

IV. helyezés: Sárdi Nóra 3. o.

Különdíj: Sáfrány Boglárka 1. o. Gáspár Emma 3. o.

Felkészítő: Szabó Krisztina, Benkéné Ács Ágnes, Adamkó Tamásné, Eckert Tamás

 2018.

október 10.

"Fekete István nyomában"

XII. Életrajzi és Természetismereti Terepi Akadályverseny 

Bakóca- Nagymáté

 III. helyezés: Buchwald Benjámin, Vódli Viktor, Tóth Márton

Felkészítő: Koszorus Alina

VII. helyezés: Orsós József Renátó, Székely Kristóf, Czikla Dominik, Veres János 8. o.

Felkészítő: Tornyi Csabáné

 

 

GRATULÁLUNK MINDEN TANULÓNAK A SZÉP EREDMÉNYHEZ!

Köszönjük a felkészítő tanároknak az eredményes munkát!

 

 

 

 

 

 Igazgatói munkakörre pályázati kiírás

 

Beiratkozás a 2019-2020. tanévre 

KAFFEE projekt

Elektronikus ügyintézés felhasználói segédlet és projekt tájékoztató

Iskolánk március 15-i ünnepi műsora